עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

שולחנות מחשב

שולחנות מחשב משרדיים הם כבר מזמן לא שולחן עץ בצבע אורן או אגוז עם מדף או שניים מעליו או אפילו בלי שני אלו. כיום שולחנות מחשב אמורים להשתלב בחלל המשרד ולהתממשק עיצובית עם כל שאר הפריטים שבחדר.

שולחנות מחשב מתחלקים היום בעיקר לשני סוגים: שולחנות מחשב מעץ ומתכת או כאלו שהם מזכוכית ומתכת. לעתים קיים שילוב של השלושה אך מדובר בדגמים ייחודיים יותר.

שולחן מחשב נועד למעשה להעניק נוחות ישיבה ועבודה על המחשב בבית העסק, וכל עסק כיום זקוק למחשבים ושולחנות מחשב מתאימים על מנת לאפשר עבודה תקינה אם למטרות ניהול רכש, כח אדם, מלאי או הנהלת חשבונות.

משרדים רבים מבוססים כיום על הרעיון של אופן ספייס, בין אם הם משרדים קטנים או גדולים ולכן חשוב כי שולחנות מחשב בחלל הפתוח ישתלבו עם העיצוב הכללי וכן יאפשרו צורה נעימה לעין בשילוב בין השולחנות השונים והתאימות ביניהם. על כן יש לחשוב מראש לע כמות השולחנות לה זקוקים בחלל נתון על מנת לא ליצור עירוב מוגזם בין סגנונות עיצוביים שונים של השולחנות.

עוד פרט שיש לקחת בחשבון הוא מטרת כל שולחן שכזה, אם מדובר בעובד הדרוש/ לשילוב של מגירות רבות, מדפים או שמא שטח שולחן גדול במיוחד ומכל סיבה שהיא. במיקרים רבים ניתן לבחור עיצוב שולחן בגדלים שונים או בהרכבים שונים שיאפשרו משחק והתאמה על פי צרכים מדוייקים של המשרד ולעתים אין אפשרי הדבר ויש למצוא שולחנות מחשב דומים אם כי לא זהים לחלוטין.

 

13 פריט(ים)

טבלה  רשימה 

Set Descending Direction

13 פריט(ים)

טבלה  רשימה 

Set Descending Direction
google-site-verification: googlec1e65979a94eebee.html כל הזכויות שמורות