עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

כסאות מחשב

כסאות למשרד

כל משרד מחזיק ברשותו מערכת כסאות משרד שנועדו למטרות שונות.

ראשית ישנם הכיסאות השימושיים לעובדים במקום אם במסגרת כסאות מחשב או כסא מנהלים מהודר ומעבר לכך ישנם כסאות למשרד שנועדו לאירוח לקוחות או שותפים עיסקיים שונים. מדובר על כסאות אירוח לישיבה מול עובדי או מנהלי המשרד וכסאות למשרד שנועדו לאירוח בחדר המתנה \ קבלה המצוי במשרד, אם ישנו כזה.

לרוב מושפעת הבחירה בסוג הכסאות המתאים גם על פי העיסוק של המשרד עצמו וכסאות אירוח למשרד היי טק יהיו שונים מאלו של משרד עורכי דין או מאלו של סוכנות משחק ודוגמנות לצורך העניין.

כסאות המיועדים לישיבה מול עובדי ומנהלי המשרד מגיעים כיום בשלל צבעים וצורות ועל בסיס מוצר שונה אחד מהשני. במשרדים בענף הבידור או היי טק בוחרים לרוב כסאות למשרד בצבעים פסטליים, בעיקר כאלו המבוססים על בדי רשת או פלסטיק ואילו במיקרה של משרדי ראיית חשבון או עריכת דין וכדומה מרבית הכסאות הם עדיין על בסיס עור ובגוונים כהים.

כסאות המיועדים למטרת חדר קבלה \ המתנה הם לרוב סולידיים יותר ומדובר במערכות ישיבה מבוססות עץ ובד או עור במיקרה של משרדים לעורגי דין, ביטוח וכדומה ואילו אלו של ההיי טק, פרסום ובידור, הנחשבים משרדים יצירתיים ונועזים יותר, מחפשים צבעים רעננים יותר וממקמים בכניסה כסאות למשרד בצבעים של פסטל ועל בסיס פלסטיק.

בעת בחירה של כסאות למשרד חשוב להתאים את הכסאות לאופי המשרד, לשטח החלל בו ימוקמו ולמטרה שלהם במשרד. כל אלו יחדיו ייצרו בחירה מוצלחת ומותאמת לעיצוב הכללי שהמשרד משדר.

פריטים 1 עד 15 מתוך 37 סה"כ

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

טבלה  רשימה 

Set Descending Direction

פריטים 1 עד 15 מתוך 37 סה"כ

דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

טבלה  רשימה 

Set Descending Direction
google-site-verification: googlec1e65979a94eebee.html כל הזכויות שמורות