עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

כסאות בר

כסאות בר מעוצבים

מחפשים כיסא בר? אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא כסאות בר מעוצבים אותם ניתן למצוא כיום בדירות רבות ובמשרדים בכל רחבי הארץ.

מהם כסאות בר מעוצבים?

כסאות בר מעוצבים הינם כסאות גבוהים המזכירים את אלו הקיימים במרבית הפאבים (ברים) ברחבי הארץ ושנועדו לישיבה "על הבר".

כסאות בר מעוצבים מגיעים כיום גם ככסא שימושי אך גם כתוספת סטיילינג לכל חדר בו הם ממוקמים ועל כן כיסא בר הפך לפריט מבוקש במשרדים רבים ברחבי הארץ ומשם זלג גם אל הדירות והבתים הפרטיים. כסאות בר מעץ למטבח למשל, מעניקים למטבח תחושה כפרית נעימה של צימר.

כיצד משלבים כסאות בר?

כסאות בר מעוצבים משתלבים בחלל המטבח של הבית אם בצמוד ל"אי" שיש במטבחים רבים כיום או לדלפק \ שולחן אירוח היוצא מדלפק המטבח וקיים גם כן בבתים רבים.

במשרדים משתלבים כסאות בר בעיקר בדלפקים גבוהים שמקובלים בשנים האחרונות בעיקר במשרדי צווארון לבן והיי טק ומאפשרים לעובדים ישיבה נוחה באוויר המשוחררת יותר מהרגיל בעת הפסקת הקפה או הצהריים שלהם במהלך יום העבודה.

איזה כסאות בר פופולאריים כיום?

למעשה אין ממש הגדרה לפופולארי כשמדובר על כיסא בר שכן מדובר במיגוון רחב של עיצובים המאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו להתאים את הכסאות הללו לחלל בו הם אמורים להתמקם. כסאות בר מגיעים כיום על בסיס פלסטיק, כסאות בר מעץ למטבח או מתכת ועם ריפודי עור או בד שונים במבחר גוונים.

לצורך עיצוב נכון, יש להתאים כסאות בר לחלל החדר בו ימוקמו ובעיקר בהתאמה לשולחן או לדלפק שהם יהיו סמוכים אליו וייצרו יחד מיקשה עיצובית אחת מבחינה ויזואלית.

פריטים 46 עד 60 מתוך 130 סה"כ

דף:
  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6

טבלה  רשימה 

Set Descending Direction

פריטים 46 עד 60 מתוך 130 סה"כ

דף:
  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6

טבלה  רשימה 

Set Descending Direction
google-site-verification: googlec1e65979a94eebee.html כל הזכויות שמורות